en_US
en
off
Mobile View
Desktop View

Neden Biz        Hizmetimiz         Referanslarımız                                                            

 

Üye Ol    İletişim

0539 296 63 47

cafemnerede.com     Sıfır Cafe Ürünleri      2.El Cafe Ürünleri

 
Hizmetlerimiz
2651

Cafemnerede.com Ailesine Hoşgeldiniz...

Türkiyedeki en iyi Caffe ve Restourant'larını Bir Araya Toplamaya Karar verdik. Artık siz değerleri müşterilerimiz Aradığı Caffe Yada Restourant'tı Daha Yakında takip edebilir ve Günlük, Haftalık Menülerinden daha Yakın Takipte Bulunabilirsiniz  Sizin iç!n en iyisini Sağladık. Artık Gideceğiniz mekanı daha kolay servis etmek çok daha rahat... Sizde Cafemnerede.com girip gideceğiniz  Mekanı Önceden Seçebilirsiniz .

HİZMETLERİMİZ...

1: Dünyanın En büyük reklam Kanalı Olan WEP sitesi Sayfamızda  size Özel Reklam Sayfası Oluşturuyoruz.

2 : İnstegram rekLam Kanalımızdan Günlük Haftalık Menülerinizi ve iş yerinizin iletişim bilgi fotoğraf ve videolerını Yayınlıyoruz Daha büyük bir kitleye sahip oluyorsunuz.

3 : Facebook Ve Twiteer'dan aynı zamanda reklamlarınızın Paylaşımlarını yapıyoruz ve artık çevrede çok duyuluyorsunuz.


4 : Anlaşmalı Olduğumuz Caffe ve Restourant'ların Her Hafta Profosyonel Fotoğraf makinesi ile foto&videolarını çekmeye Geliyoruz. emin olun bu çok etkili olacaktır (: 

5 : Haftada bir defa Çalışanlarımızdan sizleri memnuniyet için ziyaret etmeye  gelecektir...

6 : WEP sitemizde 7/24 Slayt Reklamlarınızı Veriyoruz  Cafemnerede.com Anasayfasında Reklamınız olur Daha çok Tanınmış Olursunuz.

7 : Haritada Adresinizi Tarif Ediyoruz İletişim için TeLefon Ve diğer bilgilerinizi Sunuyoruz ve sizi Çevremize Tavsiye ediyoruz.

8 : Müşterilerimizin iş yerinin adıyla tanıtıyoruz( google'de Üst sırada )  çıkmasını sağlıyoruz. CEO Çalışmalarını biz yapıyoruz

9 : Müşterilerimize müşteri oluyoruz ve tavsiye ediyoruz ve birebir Sizinle ilgileniyoruz.